Düğün Davetiyesi Tasarımları

Düğün DavetiyesiEvlenen çiftler için artık düğünlerinin tüm detayları için çok özen gösteriyor.  Düğün davetiyesi de bu sürecin en önemli parçalarından biri.

Daha söz – isteme merasiminden başlayarak pek çok detay var. Söz hediyeleri, kına hatıraları, kıyafetler, nikah şekeri, düğün davetiyesi seçimi, düğün fotoğrafçısı gibi o kadar çok düşünülecek kalem var ki iyi bir planlama yapmak şart. Bu yazımızda da düğün davetiyeleri üzerine bir şeyler yazmak istedik.

Düğün Davetiyesi

Son yıllarda daha çok vintage, monogramlı, mühürlü davetiye modelleri öne çıkıyor. Ayrıca kuru çiçekli, kutulu, kraft kağıda modelleri de sıklıkla görmek mümkün. Özellikle bahar aylarında yapılan organizasyonlarda kahverengi ve bej tonlarının kullanıldığı davetiyeler tercih edilebilir. Minimalliğin ve doğallığın her zaman değerli olduğunu düşünürsek yıllar sonra bile davetiyelerinize baktığınızda seçiminiz için mutlu olacaksınız. Ayrıca dış çekimde yanınızda bulundurursanız düğün fotoğrafçısı sizin için belki bir düğün davetiyesi detayı da çekebilir 🙂

Düğün Davetiyesi

Çalışmalarını inceleyebileceğiniz bir davetiyeci: Atölye Dut Ağacı https://www.instagram.com/atolye_dut_agaci/

Paketlerimiz Hakkında Bilgi Almak için Tıklayınız