Sizin İçin Neler Yapıyoruz

Düğün Fotoğrafçısı İstanbulDüğün fotoğrafçısı olarak sadece dış mekan fotoğraf çekimi yapmıyoruz. Dış mekan fotoğraf çekimlerinin yanı sıra davetiye fotoğraf çekiminden, hazırlık aşamasına hatta ilk dans fotoğraflarına kadar istediğiniz her aşamada sadece dış mekan fotoğrafçınız olarak değil tüm hikayenizin fotoğrafçısı olarak yanınızda olmamız mümkün.

Peki neler bunlar:

Video çekimi:

Video çekim hizmeti paket içeriği talebe göre değişkendir. Dış mekan fotoğraf çekimleriyle birlikte ister hazırlık aşamasından başlayarak düğün dahil tüm günü içeren bir paket alabilirsiniz ister sadece fotoğraf çekimlerinin olduğu aşamalarda yapılan video çekimlerini paketi tercih edebilirsiniz. Düğün albümünüzün yanında size çekilen video görüntülerden montajı yapılmış şekilde bir düğün günü video klibi hazırlıyoruz. Örnek videolar için: Tıklayınız

Save The Date Çekimi:

Genelde dijital veya basılı davetiyelerde kullanılan fotoğraf çekimleri “Save The Date” fotoğraf çekimi olarak anılıyor. Sizinle daha önceden belirlediğimiz konseptte ve mekanda buluşup yaklaşık bir saat süren fotoğraf çekimi yapıyoruz. “Save The Date” fotoğraf çekimleri davetiyelerden önce yapılmalıdır. Bu sebeple zamanlamanız önemli. Düğün fotoğrafçınızı seçme işini son dakikaya bırakırsanız “Save The Date” fotoğraf çekimleri için vaktiniz kalmayacaktır.

Sabah Hazırlık ve Kuaför Çekimi:

Düğün günü yaptığımız fotoğraf çekimleri sadece dış mekan çekimleri ile sınırlı değil. Düğün Fotoğrafçınız olarak mutlu gününüzün hikayesini oluşturmak için isterseniz güne erken sizinle başlıyoruz. Hazırlık ve kuaför aşamasından itibaren yanınıza bir fotoğrafçımız oluyor ve en başından beri makyaj, saç yapım, damatla ilk karşılaşma gibi aşamalarda heyecanlı anları bol bol fotoğraflıyoruz. Böylelikle düğün gününüz tamamının hikayesi oluşturulabiliyor.

Dış Mekan Fotoğraf Çekimi:

Tabi ki asıl konumuz dış mekan düğün fotoğraflarının çekilmesi🙂 Düğün fotoğraf çekimleri için bizimle çalışmayı tercih eden gelin damat adayları ile önceden mutlaka tanışıyor ve detayları birlikte konuşup kararlaştırıyoruz. Düğün günü geldiğinde artık işi bize bırakın 🙂 en güzel düğün fotoğraflarınızı oluşturmak için tüm gelin ve damatlarımız için aynı özenle çalışıyoruz. Düğün albümünüzün güzel olması sizin için olduğu kadar bizim için de çok önemli. Yıllarca fotoğraflarınıza mutlulukla bakarken bunda payımızın oluğunu bilmek bizim için önemli.

Gelin Alma: 

Günün en özel en duygusal anlarından biridir. Damadın gelini evden aldığı anlarda fotoğraf çekimleri için dilerseniz ekibimizden bir fotoğrafçı sizin tüm anları fotoğraflara kaydedebilir.

İlk Dans:

Düğün organizasyonu mekanına bağlı olarak eğer izin veriliyorsa nikah ve ilk dans aşamalarında düğün fotoğrafçınız olarak sizinle birlikte olup sabah başlayan hikayemizi artık tamamlıyoruz.

Kuaför ve Makyaj Desteği:

Makyaj ve gelin saçı günün en önemli detaylarından biridir. Bu sebeple bazen gelinlerimiz makyaj ve gelin saçı konusunda hazırlıklar otel veya evde yapılıyorsa profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyabiliyor. Alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız bu konuda size en iyi desteği verecektir. Unutmayın iyi bir makyaj ve saç ile dış mekanda yaptığımız fotoğraf çekimleri de daha iyi olacaktır. Kendiniz iyi hissetmeniz enerjinizi yükseltir 🙂