Kilyos – Şile Fotoğraf Çekimi

Son dönem düğün dış mekan fotoğraf çekimlerinden sihil kenarı fotoğraf çekimleri gittikçe popüler olmaya başladı. Kilyos ve Şile Fotoğraf Çekimi açısından İstanbul yakınlığı sebebiyle en çok tercih edilen mekanlar. Gün batımına yakın saatlerde özellikle tercih edilen bu mekanlar haftaiçi tercih edilmeli sadece. Tabi ki yaz ayların bu plajla yüzmeye gelen insanlarla dolu olduğu için düğün dış mekan çekimi yapmak imkansız. Ancak düğün dış mekan çekiminizi haftaiçi tercih ederseniz sahil kenarı çekim yapmak mümkün.

İlk önce fotoğrafçınız ile bir çekim planı oluşturmalısınız.

Düğün Fotoğrafçısı İstanbul Şile Fotoğraf ÇekimiŞile Fotoğraf Çekimi

sadece sahil çekiminden ibaret olmamalı. Öncesinde farklı bir mekanda çekim yapılıp ardından ilerleyen saatler sahil çekimine geçilebilir.

Unutulmaması gereken bir konu da sahil çekimlerinde gelinlik haricinde bir kıyafet tercih edilmeli. Sahil öncesi gelinlik ile çekim yapılıp ardından beyaz bir kıyafet tercih edilirse çekimler daha şık olacaktır. Gelinliğiniz sade bir model ise gelinlik  ve damatlık ile de sahil çekimine devam edilmesi mümkün.

Kilyos çekimlerinde eğer isterseniz beyaz atlar da kullanarak çekim yapılabilir. Ancak bunun için atların sahibi sizden bir ücret talep etmektedir. Yine de beyaz atları fotoğraf çekiminde kullanmak isterseniz fotoğrafçınız ile öncesinden mutlaka bu konuyu görüşmeyi unutmayın.

Unutmayın, nerede çekildiğiniz önemli değil çekimlerde ne kadar eğlendiğiniz önemli. Günün tadını çıkarın ve bol bol gülümseyin 🙂

Ayrıca bu mekanlarda çekilmiş video kliplerimizi youtube kanalımızda bulabilirsiniz: Doğankaya Wedding

Fotoğraf Paketlerimizin Görmek İçin Tıklayın