İletişim

Dış çekim düğün fotoğrafları için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Çekimlerimiz sadece İstanbul için değil, en mutlu gününüzü dış mekan gelin – damat düğün fotoğrafları çekimleri için İstanbul dışı çekimlere de gidiyoruz.

Dilerseniz dış çekim  düğün fotoğrafları için iletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Tel. / Whatsapp: 0535 724 45 33

E-posta: bilgi@dogankayawedding.com

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarından da bizi takip edin 🙂 Güncel gelin damat dış çekim düğün fotoğrafları, kampanyalarımızı bazen de sizin için sürprizlerimizi sosyal medya üzerinden görebilirsiniz.

Ofis: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No:13 (Kanyon AVM’nin 200 metre aşağısı)

Facebook’u seviyoruz 🙂 Bazen o gün yapılan çekimdeki hallerimizi bazen tavsiyeler ve hatırlatmalar gibi paylaşımlarımızı en aktif yapabildiğimiz ortam facebook. Bizi Facebook sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Facebook: Doğankaya Wedding

Tabi ki sosyal medyanın vazgeçilmezlerinden instagram bulunduğumuz ortamlardan biri. İnstagram hesabımızı takip etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Instagram: dogankayawedding

Ofisimiz Levent’te

Levent’te bulunan ofisimizde bizi dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz

Ofis: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No:13 (Kanyon AVM’nin 200 metre aşağısı)

Bizi aşağıdaki iletişim numarasından her zaman arayabilirsiniz.  Düşündüğünüz bir tarih varsa mümkün olduğundan iletişime geçmenizi ve teklif almanızı tavsiye ederiz. Dolu olan günlerimize çekim için rezervasyon yaptırmak isteyen pek çok çiftimiz oluyor 🙂

Yerimiz Levent’te. Kanyon AVM’ye çok yakın olan fotoğraf atölyemizde haftanın her günü görüşme şansımız var. Sorularınız mı var, düğün dış mekan fotoğraf çekimleri hakkında konuşmak mı istiyorsunuz, buyurun gelin kahvemizi için 🙂

Dilerseniz yukarıdaki iletişim formundan bize sorularınızı mail olarak gönderin. Size en kısa sürede dönüp tüm sorularınıza cevap verelim. Dış mekan düğün fotoğrafları çekimleri için teklif formumuzu mail olarak da size gönderebiliriz.